DRAPÁKY

mt5Společnost KIESEL TRADE CS s.r.o. dodává zákazníkům drapáky různých velikostí – objemů (nejčastěji prodávané jsou o objemu 0,4/0,6/0,8 cbm v závislosti na velikosti dodávaného stroje) a váhových kategorií značek TEREX|FUCHS, Hydraulika Petráš s.r.o., GENESIS, HGT a DAVON, případně dalších, dle požadavku a zkušeností zákazníka. Uvedené drapáky dodává společnost v zajímavých cenových relacích, rychlé dodací lhůtě a samozřejmě s dokonalým servisem.

S ohledem na oblasti využití drapáků nabízí společnost •drapáky recyklační (dvoučelisťové, pětičelisťové)
•drapáky šrotařské (otevřené, polozavřené, uzavřené) – pětičelisťové
•drapáky dřevařské (dvoučelisťové – uzavřené, otevřené)
•překládkové (dvoučelisťové – dle druhu překládaného materiálu)
magnety

MAGNETY

Společnost KIESEL TRADE CS s.r.o. dodává zákazníkům kulaté magnety různých průměrů (nejčastěji prodávané o průměru 800 - 1300 mm v závislosti na velikosti dodávaného stroje), na řetězech nebo s hruškou za úchop do drapáku, samozřejmě s různými možnostmi využití. Společnost nabízí magnety značek TEREX|FUCHS, ADOBA, HIMMELMANN a dalších německých, finských a italských výrobců. Uvedené magnety dodává společnost v zajímavých cenových relacích, rychlé dodací lhůtě a samozřejmě s dokonalým servisem.

OSTATNÍ – nástavcová zařízení

Společnost KIESEL TRADE CS s.r.o. dodává zákazníkům také další příslušenství k dodávaným strojům – viz níže značky TEREX|FUCHS, GENESIS, HGT, případně dalších dle požadavku zákazníka.
genesis hakenUvedené další příslušenství k prodávaným nakladačům dodává společnost v zajímavých cenových relacích, rychlé dodací lhůtě a samozřejmě s dokonalým servisem.

Bližší informace a možnosti využití – na telefonních číslech v kontaktech.
nůžky GENESIS, DEMAREC, ARDENS a ZATO
zařízení na drcení betonu GENESIS, DEMAREC
nůžkolisy ZATO
mechanické upínače různých výrobců
rychloupínače quick-connect
rychloupínače oil-connect
závěsy – háky (pevné, otočné, rychlozávěsy)